Zjarr në një banesë në lgj. 28 Nëntori, Një grua e moshuar ka ndërruar jetë

23/03 17:08
Credits to Apollon TV

Zjarr në një banesë në lgj. 28 Nëntori, Një grua e moshuar ka ndërruar jetë Si pasojë e flakëve Jetonte vetëm në banesë

Nuk dihet ende çfarë e ka shkaktuar zjarrin

Në vendngjarje zjarrëfikset, ambulanca dhe policia

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 23.03.2021, rreth orës 17:45, në lagjen “Lef Sallata”, Vlorë, ka rënë zjarr në një banesë ku jetonte shtetasja E. Gj., rreth 50 vjeçe, invalide, e cila nuk ka mundur të dalë nga banesa dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.