Zjarr në automjetin e parkuar në garazh, evakuohen banorët e pallatit.

24/06 15:40
Credits to Apollon TV
Zjarr në automjetin e parkuar në garazh, evakuohen banorët e pallatit.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:40, në lagjen “1 Maj” Fier, në automjetin në pronësi të shtetasit T. H., parkuar në garazhin e pallatit, ka rënë zjarr.

Nga shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses u bë evakuimi i banorëve dhe fikja e zjarrit.

Me ndërhyrjen e zjarrëfikseve zjarri u shua.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.