Zhduken dy adoleshentet 16-vjeçare në Tiranë, u larguan më 1 janar nga shtëpia dhe s’janë khyer më, ja lidhja mes tyre.

03/01 15:29
Credits to Apollon TV
Zhduken dy adoleshentet 16-vjeçare në Tiranë, u larguan më 1 janar nga shtëpia dhe s’janë khyer më, ja lidhja mes tyre.

TIRANA

Dy vajza adoleshente janë zhdukur nga data 1 janar në Tiranë. Policia bën me dije se 16-vjeçaret shoqe me njëra-tjetrën nuk janë kthyer më në banesë që prej ditës së parë të Vitit të Ri kur dhe kanë qenë për herë të fundit në banesë

Janë dy familjarë që kanë bërë kallëzimin dhe Policia tashmë po punon për gjetjen e tyre. Madje edhe Prokuroria është përfshirë tashmë në këtë çështje.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë

Më datë 01.01.2021, shtetasja A. A dhe shtetasi L. H, kallzojnë se janë larguar nga banesa dhe nuk janë kthyer vajzat e tyre të mitura 16-vjeçare, shoqe me njëra-tjetrën. U bë shpallja në kërkim dhe punohet për gjetjen e tyre. Materialet do ti kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.