Zbulohen disa prej kandidatëve te PD për qarkun e Fierit

08/03 20:29
Credits to Apollon TV
Zbulohen disa prej kandidatëve te PD për qarkun e Fierit

Zbardhen emrat kandidatëve të PD për qarqet e Fierit, Korçës dhe Lezhës.

Në Korçë Edmond Spaho do të kryesojë listën, pasuar nga kandidatja Sorina Koti dhe Ervin Salianji i cili duket se është konfirmuar.

Në Fier kandidatë do të jenë Eralda Tase, Sajmir Koreshi, Luan Baçi dhe Nusret Abdulla.

Në Lezhë do të kryesojë listën Mark Marku, pasuar nga Agron Gjekmarkaj dhe Lindita Metaliaj.

Fier

Enkelejd Alibeaj, 

Ivi Kaso, 

Gazmend Koduzi

Eralda Tase

Sajmir Koreshi

Luan Baçi

Nusret Abdullai

Korçë

Edmond Spaho

Sorina Koti

Ervin Salianji

Lezha

Mark Marku

Agron Gjekmarkaj

Lindita Metaliaj

TIRANA

1- Lulzim Basha
2- Jorida Tabaku
3- Alfred Rushaj
4- Albana Vokshi
5-Sali Berisha
6- Agron Shehaj
7- Fatmir Mediu
8- Grida Duma
9- Shpëtim Idrizi
10-Dashamir Shehi
11- Mesila Doda

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.