Vrasje me armë zjarri në Prishtinë.

14/06 22:03
Credits to Apollon TV
Vrasje me armë zjarri në Prishtinë.

Një person ka mbetur pa shenja jete në rrugën “C”.

Lajmin e ka konfirmuar Agron Borovci, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinë.

Në atë lagje ka pasur gjuajtje me armë, duke përfunduar me tragjedi.

”Sot rreth orës 20:00, është raportuar për gjuajtje me armë zjarri të ndodhur në rrugën “C” në Prishtinë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informacionet e para të marra nga mjekët emergjent është konfirmuar se një person është pa shenja jete”.

“Policia po vijon punën me veprime të ekzaminimit të vendngjarjes si dhe me veprime të tjera operativo-hetimore me qëllim identifikimin dhe lokalizimin e të dyshuarve të implikuar në rast”, ka thënë ai

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.