Vrasja ne Fier/ Shoqërohet në polici pronari i mjetit që u larguan ekzekutorët

04/02 14:51
Credits to Apollon TV
Vrasja ne Fier/ Shoqërohet në polici pronari i mjetit që u larguan ekzekutorët

Makina që dyshohet se është përdorur nga autorët për t’u larguar nga vendngjarja pas vrasjes së Shkëlzen Kastratit, është gjetur dhe sekuestruar në Kamëz. Ajo rezulton të jetë e vjedhur në Greqi, ndërsa mbetet e paqartë se si është futur në territorin shqiptar.

Policia ka bërë shoqërimin e pronarit të saj, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Mjeti i sekuestruar sot në Kamëz dyshohet të jetë përdorur nga autorët për tu larguar nga vendngjarja, pas djegies së mjetit tip Range Rover në Mbrostar

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.