VLORË, PLAGOSET ME THIKË 57 VJEÇARI PAS NJË KONFLIKTI TË ÇASTIT

24/06 17:22
Credits to Apollon TV
VLORË, PLAGOSET ME THIKË 57 VJEÇARI PAS NJË KONFLIKTI TË ÇASTIT

Një plagosje me thikë ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen Pavarësia të qytetit të Vlorës , ku si pasojë e një konflikti të castit për motive të dobëta ka mbetur i plagosur një 57 vjecar. Ai është transportuar me urgjenceë drejt spitalit të Vlorës  ku aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve,  ndërkohë që në konflikt janë përfshirë dhe disa fqinj. Policia ka arrestuar autorin e dyshuar me iniciale P. S, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.