Vlorë/ Personi që është gjetur pa jetë buzë detit në afërsi të Petroliferës, dyshohet se eshte vrarë (VIDEO)

09/02 8:23
Credits to Apollon TV
Vlorë/ Personi që është gjetur pa jetë buzë detit në afërsi të Petroliferës, dyshohet se eshte vrarë (VIDEO)

Nuk eshte identifikuar ende 30 vjecari i gjetur i mbytur ne zvernec. Nga ekspertiza ka rezultuar se 30 vjecari ka hematoma ne Koke, çka shton dyshimet se mund te jete ushtuar dhune.

Një ditë pas gjetjes së trupit të pajetë në bregdetin e Vlorrës, policia ende nuk ka mundur të identifikojë personin e mbytur.

Teksa për të ndihmuar hetimet dhe identifikimin e viktimës publikohet një foto e tatuazheve në dorën e të ndjerit, dhe nëse dikush mund ta identifikojë të kontaktojë me Policinë e Shtetit.

Në përfundim të ekspertizës mjekoligjore, të riut i janë konstatuar dhe disa ematoma më kokë duke ngritur dyshime se mbi të është ushrtruar dhunë përpara se të hidhej në det.  Në gishtin tregues të njërës dorë i riu ka një tatuazh ( një kafkë).

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.