Vlorë/ Orikum një automjet ka ndaluar në rrugë dhe brenda tij ka një person të pa jetë.

01/12 20:50
Credits to Apollon TV

Viktima ka nje vit qe eshte kthyer nga Italia. Ne Shqiperi nuk ka precedente penale. Ne Itali ka kryer denim per narkotike.
Ne momentin kur i eshte bere prite sapo ishte kthyer pasi kishte shoqeruar te fejuaren ne banesen e saj

Vlorë

Më datë 01.12.2020, rreth orës 21:00, në Sallën Operative Vlorë ka ardhur një telefonatë nga një qytetar se në Fushë- Dukat, Orikum një automjet ka ndaluar në rrugë dhe brenda tij ka një person të pa jetë.

Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe kanë konstatuar të pajetë shtetasin B. B., rreth 27 vjeç, dyshohet ka humbur jetën nga përdorimi i armës së zjarrit.

Shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë dhe të Stacionit të Policisë Orikum kanë ngritur pika kontrolli dhe po kontrollojnë zonën për shoqërimin e personave të dyshuar si autorë të ngjarjes apo që mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.