VLORË, NJË TJETËR VIDEO NGA VRASJA E 38 VJEÇARIT, NË MAKINË 20 VJEÇARI KUSHËRI ME VIKTIMËN

12/05 18:12
Credits to Apollon TV
VLORË, NJË TJETËR VIDEO NGA VRASJA E 38 VJEÇARIT, NË MAKINË 20 VJEÇARI KUSHËRI ME VIKTIMËN

Një tjetër video ka hedhur edhe më shume dritë në lidhje me vrasjen e 38- vjecarit, Bledar Bircaj, i ekzekutuar dy ditë më parë në Vlorë , në zonën e quajtur Bishti i Kalldrëmit. Përvec policit të antidrogës , Granit Deromema, në pjesën e pasme të automjetit duket se del edhe një i ri, i cili mësohet se është 20- vjecari, Edison Zeneli. Ai është kushëri me viktimëm dhe në dëshminë e tij në polici ai ka thënë se nuk mban mënd asgjë pasi është i traumatizuar.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.