VLORË, AUTOMJETI PËRPLAS KËMBËSORIN , TRANSPORTOHET ME URGJENCË NË SPITAL

28/05 11:22
Credits to Apollon TV
VLORË, AUTOMJETI PËRPLAS KËMBËSORIN , TRANSPORTOHET ME URGJENCË NË SPITAL

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Vlorë , teksa mjeti ku drejtues ka qënë shtetasi 34 – vjecar me iniciale A. M, ka përplasur 55 – vjecarin me iniciale N. L. Ky shtetas në momentin e aksidentit ka qënë duke kaluar rrugën , por është përplasur nga një automjet tip “ Peugeot”, dhe ështtë transportuar me urgjencë në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.Sipas njoftimit zyrtar të policisë në orën 8:36 të ditës së sotme në aksin e Lungomares një automjet me drejtues shtetasin A. M , 34 vjec , ka aksidentuar këmbësorin me iniciale N. L, 55 vjec, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariatin e policisë , Vlorë, ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar menjeherë grupi hetimor , i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.