VLORË, NDËRRON JETË 35 VJECARI, FAMILJARËT PËRPLASEN ME MJEKËT

21/06 17:16
Credits to Apollon TV
VLORË, NDËRRON JETË 35 VJECARI, FAMILJARËT PËRPLASEN ME MJEKËT

Përplasje mes familjarëve të 35 vjeçarit Arbër Ferati që vdiq pasi e zuri korrenti dhe mjekëve në Orikum. Dy ditë më parë 35 vjeçarin e zuri korenti teksa gjendej brenda autokombanjës teksa po shkonte të punonte në toka. Bluzat e bardha thonë se 35 vjeçari ka ndërruar jetë në vend, e megjithatë i riu është transportuar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Vlorës, aty ku ka pasur edhe përplasje mes familjarevë dhe stafit të spitalit

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.