VLORË, LELI URON EDHE KRYEMINISTRIN RAMA PËR FESTËN E KURBAN BAJRAMIT

20/07 21:42
Credits to Apollon TV
VLORË, LELI URON EDHE KRYEMINISTRIN RAMA PËR FESTËN E KURBAN BAJRAMIT

Të pranishëm në këtë ceremoni kanë qënë dhe drejtues të lartë të pushtetit vendor e qëndror. I pyetur nëse urimi i kësaj feste shkon edhe për Kryeministrin Rama, kryebashkiaku Dritan Leli, u shpreh se ia uron kujtdo dhe absolutisht edhe Kryeministrit Rama, ndonëse kreu i qeverisë është katolik.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.