VLORË​, ​GJENDET GOMONIA, DYSHOHET PËR TRAFIK NARKOTIKËSH

14/06 18:01
Credits to Apollon TV
VLORË​, ​GJENDET GOMONIA, DYSHOHET PËR TRAFIK NARKOTIKËSH

Një mjet lundrues tip gomone rreth 10 m e gjatë është gjetur e fshehur brenda një kamioni dhe e mbuluar me bar. Policia pas sinjalizimit ka nisur kontrollin pranë një ferme në fshatin Babicë e vogël. Mjeti lundrues dyshohet të jetë përdorur për trafik, ose mund të përdorej si e tillë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.