Vlore/ Aksident i rëndë pranë spitalit, kamioni përplas 59 vjeçarin (VIDEO)

09/12 10:11
Credits to Apollon TV
Vlore/ Aksident i rëndë pranë spitalit, kamioni përplas 59 vjeçarin (VIDEO)

Aksident rreth ores 10:15 minuta prane spitalit rajonal te qytetit te vlores ! nje kamion ka goditur nj 59 vjecare e cila ishte duke kaluar rrugen ku punon edhe si sanitare prane spitalit rajonal te qytetit te vlores !

59 vjecarja Novruze Bregaj esht derguar menjehere drejt spitalit rajonal te Vlores ku i eshte nenshtruar edhe nje nderhyrje kirurgjikale !

59 vjecarja ka marre disa demtime ne trup por kryesisht me te rendat ne kembe dhe ndodhet nen kujdesin e mjekeve !

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth ores 10:00, në lagjen “Partizani”, Vlorë, në afërsi të spitalit Vlorë, një kamion, me drejtues mjeti shtetasin G. D., 48 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar shtetasen N. B., 60 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, ndërsa shtetasja e aksidentuar aktualisht ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.