Vlonjatet bëjnë sherr për një djalë, përfundojnë në komisariat duke qarë

24/12 18:09
Credits to Apollon TV
Vlonjatet bëjnë sherr për një djalë, përfundojnë në komisariat duke qarë

Dy vajza vlonjate kanë bërë sherr me njëra-tjetrën, ndërkohë që mësohet se motivi i sherrit ka qenë një djalë.

Kanë qenë ulërimat e tyre ndërkohë që ziheshin me grushte dhe shkulje flokësh që kanë shqetësuar qytetarët, ndërsa në vendngjarje kanë shkaur edhe forcat e policisë.

Ata i kanë shoqëruar të dy vajzat në komisariat, të cilat gjatë momentit të arrestimit kanë filluar edhe të qajnë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.