Videoskandali erotik, reagon për herë të parë Gjici: Jap dorëheqjen, rash në kurth

16/06 16:15
Credits to Apollon TV
Videoskandali erotik, reagon për herë të parë Gjici: Jap dorëheqjen, rash në kurth

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti publik, pas publikimit të një videoje ku ai shfaqet në momente intime me një vajzë në zyrën e tij në bashki.

Në një reagim që ka bërë në rrjetet sociale, Gjici thotë se ka rënë pre e një kurthi që sipas tij është përgatitur me detaje.

Më tej ai ka pranuar që me vajzën që është shfaqur në video ka pasur një marrëdhënie intime prej disa kohësh, por nënvizon se gjesti është i pajustifikueshëm dhe ndaj ka vendosur të dorëhiqet.

Teksa ka kërkuar ndjesë publike, Gjici thotë se do të largohet pasi ka tradhtuar besimin e mijëra njerëzve që i dhanë votën.

REAGIMI I GJICIT: 

Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash pre e një kurthi të përgatitur me detaje nga e njëjta dorë njerëzish me të cilët u përballa në zgjedhje. Ja arritën ta bëjnë në një formë tjetër të pistë atë që se bënë dot me votën e kuksianëve.
Jam shumë i keqardhur për ngjarjen dhe jam mëse i qartë se në këtë situatë nuk ka vlerë asnjë lloj sqarimi. Prej disa kohësh unë kam një marrëdhënie intime me vajzën në fjalë por sigurisht nuk kam asnjë justifikim për atë çka ka ndodhur pavarërisht se i rënë në kurth.
Nuk mund të jem më unë njeriu që punon në atë zyrë shteti pasi e kam tradhëtuar besimin e atyre mijëra njerëzve që besuan e punuan me mua për ta bërë Kukësin një qytet gjithnjë e më të mirë.
Ndjesë të gjithëve dhe mirënjohje gjithë jeten kujtdo më besoi dhe mbështeti. Ishte nderi i jetës time që u njollos nga një mendjelehtësi e pafalshme ndaj sot ndjej detyrimin minimal të jap dorëheqjen! Zoti ju bekoftë të gjithëve!

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.