Videoja e tij po bën xhiron e rrjeteve sociale, Zuckenberg i dërgon mesazh të riut shqiptar

14/03 22:00
Credits to Apollon TV

Me siguri të gjithë e kemi parë videon e famshme me dorn nëpër të gjithë skajet e Shqipërisë, nga Vërmoshi në Konisplot.

Epo videoja e krijuar nga i riu shqiptar, Erald Halili nuk ka kaluar pa u parë edhe nga themeluesi i ‘Facebook’, Mark Zuckerberg.

Së fundmi, Halili ka ndarë në InstaStory suksesin e rradhës, ku vihet re biseda Mark Zuckerberg, i cili i ka shkruar:

Çfarë po ndodh në Shqipëri në këto momente?

Unë kam parë postimin tënd kudo në Instagram Stories.

Urime”, shkruan Zuckerberg dhe përgëzimin e shoqëron me një emoji duartrokitj

https://www.instagram.com/p/CMVGuONBABx/?igshid=1h93j7d1d5hj4

https://www.instagram.com/p/CMVGuONBABx/?igshid=1h93j7d1d5hj4
Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.