(VIDEO) Vlorë/ Personi që është gjetur pa jetë buzë detit në afërsi të Petroliferës, është i gjatë 1.80 m ka disa tatuazhe në trup

08/02 13:04
Credits to Apollon TV
(VIDEO) Vlorë/ Personi që është gjetur pa jetë buzë detit në afërsi të Petroliferës, është i gjatë 1.80 m ka disa tatuazhe në trup

Sipas policisë së Vlorës personi që është gjetur pa jetë buzë detit në afërsi të Petroliferës

Identikiti i viktimës, është i gjatë 1.80 m ka disa tatuazhe në trup, është rreth 35 vjeç, ende i paidentifikuar,

Në fillim u dyshuar por ndonjë trup të mbytur emigrant, por nga pamja e parë sipas policisë duket Shqiptar, dhe policia e Vlorës është duke punuar për personat e humbur.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 08.02.2021, në orën 11:15, në afërsi të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë në breg të detit, dyshohet i mbytur, një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.