(VIDEO) Të shtëna me armë zjarri ne qytetin e Vlorës.

11/12 18:16
Credits to Apollon TV
(VIDEO) Të shtëna me armë zjarri ne qytetin e Vlorës.

Raportohet për të shtëna me armë në lagjen 24 maj në Vlorë. Thirrja ka mbërritur në komisariat nga banorë. Ende nuk ka njoftim për të plagosur.

Burime nga policia konfirmojne se dyshohet per te shtena ne ajer. Ka disa persona te shoqeruar nga policia. Dyshohet se shkak eshte nje grindje mes disa personave ne nje lokal

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 11.12.2020, rreth orës 18:35, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, pas një konflikti të çastit, dyshohet se është qëlluar një herë në ajër me armë zjarri.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në Polici disa persona që dyshohet se janë përfshirë në konflikt dhe po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.