VIDEO/ Shkelma, grushta dhe përleshje mes makinave, të rinjtë nuk përmbahen gjatë sherrit në ish-Bllok

24/12 20:33
Credits to Apollon TV
VIDEO/ Shkelma, grushta dhe përleshje mes makinave, të rinjtë nuk përmbahen gjatë sherrit në ish-Bllok

Një sherr midis disa të rinjve është kapur nga kamerat e celularëve të disa qytetarëve në zonën e ish-Bllokut.  Në pamje shihen 2 të rinj të cilët po përballet me një të tretë.

Në një moment kur të 3 janë rrëzuar në shesh shfaqet një person i katërt më i madh në moshë i cili qëllin një prej personave të përfhsirë në sherr.

Ngjarja ka ndodhur përballë ish-vilës së diktatorit Hoxha, ku pas përleshjes në anën të rrugës të rinjtë e kanë vijuar zënkën mes makinave që po qarkullonin në zonë.

Në fund ata ndalin së rrahuri njëri tjetrin dhe mbledhin sendet personale për t’u larguar më pas.

https://youtu.be/8WJka-0m8RQ

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.