(VIDEO) Nje automjet eshte perfshire nga flaket ne rrugen Fier Lushnje.

08/02 9:57
Credits to Apollon TV
(VIDEO) Nje automjet eshte perfshire nga flaket ne rrugen Fier Lushnje.

Një automjet është përfshirë nga flaket në këtë të  hënë në  rrugën Fier-Lushnjë. Nga pamjet e siguruara për “Tv Apollon” shihet se automjeti ka dalë nga rruga, i cili është nën flakë. Dyshohet paraprakisht se ka defekt teknik. Ndërsa  zjarrfikësit  dhe policia kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Ende nuk bëhet e ditur nëse ka lëndime në njerëz, ndërsa nga automjeti nuk ka mbetur asnjë pjesë si shkak i flakëve që e kanë përfshirë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.