VIDEO/ Kuzhinieri në Tiranë pështyn pjatën e sapo përgatitur: Na ka ardhur klient ministri, po ia çoj ta hajë, kështu do ta bëj edhe ty mor bir ….

24/01 15:25
Credits to Apollon TV

Video e publikuar nga një kuzhinier në një nga restorantet në Tiranë është bërë mjaft virale në rrjetet sociale.

Në video ai dëgjohet të thotë se pjatën që ka përgatitur, (karpaço me salmon) do ta hajë një ministër që ndodhet në restorant, dhe nis ta pështyjë.

Ndër të tjera ai thotë se kështu do t’ja bëjë të gjithë politikanëve që do të shkojnë aty.

 “Ky është karpacoja e salmonit për darkë që do ia çoj klientit tani. (ptu ptu). Kështu do ta bëj edhe ty kur të vish more bir k*** ju q*** kina nonën, more b***q***, ja ku e karpaçon e salmonit ta hajë ministri (ptu ptu)”, dëgjohet të thotë ai në video.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.