VIDEO/ “Kujdes nuk bëhet shaka, kjo qenka damlla”: Pandemia në sytë e Parodistëve të Vlorës

02/12 17:18
Credits to Apollon TV

Parodistët e Vlorës kanë pasqyruar situatën e pandemisë me parodinë së radhës, duke na e shfaqur atë në një tjetër këndvështrim, atë për të cilën janë shquar, humorin.

Afrim Agalliu dhe Agron Hamo kanë publikuar videon humoristike.

“”Vaksina Felicita”, është titulluar parodia e  shpërndarë nga Afrim Agalliu në faqen e tij zyrtare në “Facebook” .

Ndonëse me nota humori, mesazhi i përcjellë, mbetet ndërgjegjësues për situatën e pandemisë, duke komentuar masat e vendosura nga ekspertët, menaxhimin nga ana e qeverisë, si edhe reagimet opozitare.

Ndiqni Videon

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.