(VIDEO) Ka dale sot perpara togave te zeza te Gjykates Fier 33 vjecari Indrit Alushaj mbi te cilin rendon akuza e zjarrvenies ndaj Drejtorise Arsimore ne Fier

07/03 11:13
Credits to Apollon TV
(VIDEO) Ka dale sot perpara togave te zeza te Gjykates Fier 33 vjecari Indrit Alushaj mbi te cilin rendon akuza e zjarrvenies ndaj Drejtorise Arsimore ne Fier

Ka dale sot perpara togave te zeza te Gjykates se rrethit gjyqesor ne Fier 33 vjecari Indrit Alushaj mbi te cilin rendon akuza e zjarrvenies ndaj Drejtorise Arsimore ne Fier . Ngjarja ka ndodhur ne pasditen e se premtes 

Zyra Arsimore Fier u përfshi nga flakët ne katin e dyte ndersa me pas eshte shuar nga punonjesit zjarrefikes.

Mesohet se Indrit Alushaj kishte aplikuar për punë si mësues, por kërkesa e tij është refuzuar, çka ka sjellë zemërim te ai.

33 vjeçari është arrestuar nga Policia, që njoftoi se personi në fjalë ka lyer me benzinë dhe i ka vënë flakën Zyrës Arsimore.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.