(VIDEO) E FRIKSHME/ Momenti kur betonierja aksidentohet në Tiranë, shikoni si shpëton mrekullisht punëtori në kantier

22/02 21:05
Credits to Apollon TV
(VIDEO) E FRIKSHME/ Momenti kur betonierja aksidentohet në Tiranë, shikoni si shpëton mrekullisht punëtori në kantier

Një video e rëndë është publikuar në rrjete sociale, ku shihet një betoniere e cila aksidentohet në një kantier ndërtimi.

Siç shihet edhe në pamje që janë siguruar nga kamerat e sigurisë, betonierja futet në kantier dhe punonjësi që është duke ecur aty pranë shpëton mrekullisht.

Fatmirësisht edhe shoferi i mjetit të tonazhit të rëndë ka shpëtuar.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.