VIDEO amatore: Ky është momenti i vrasjes në Elbasan, qytetarët e TERRORIZUAR s’dinë ku të fshihen

23/04 22:47
Credits to Apollon TV
VIDEO amatore: Ky është momenti i vrasjes në Elbasan, qytetarët e TERRORIZUAR s’dinë ku të fshihen

Ky është momenti kur Arbër Paplekaj qëlloi me armë zjarri në mes të qytetit të Elbasanit, dy ditë më parë ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën katër të tjerë.

Video amatore është filmuar nga disa kalimtarë me makinë, të cilët duken të terrorizuar dhe mundohen t’i fshihen plumbave, teksa në sfond dëgjohen të shtenat me armë.

Konflikti në Elbasan nisi pasi pjesëtarët e grupit që Partia Demokratike i quan “struktura e mbrojtjes së votës”, ndaloi dhe tentoi të kontrollonte me forcë në makinë ku dyshonin se ishte një mbështetës i PS-së që merrej me blerje votash.

Kujdes pamje shqetësuese:

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.