VIDEO/ Aksidenti në Vlorë ku humbi jetën 23-vjeçarja, dalin pamjet 3 minuta para përplasjes, vajzat udhëtonin me shpejtësi mbi 160 km/orë

29/01 14:14
Credits to Apollon TV
VIDEO/ Aksidenti në Vlorë ku humbi jetën 23-vjeçarja, dalin pamjet 3 minuta para përplasjes, vajzat udhëtonin me shpejtësi mbi 160 km/orë

Në aksidentin e rëndë që ndodhi dy ditë më para në autostradën Vlorë-Levan humbi jetën 23-vjeçarja Anxhela Çapo dhe mbeti e plagosur shoqja e saj 22-vjeçare, Silvana Muho.

Dy vajzat kanë qenë duke udhëtuar me makinën tip “Hyndai” dhe po lëviznin me një shpejtësi mbi 160 km/orë.

Shpejtësia e madhe është bërë shkak që 23-vjeçarja të humbë kontrollin e makinës dhe të shkaktojë aksidentin fatkeq.

Balkan Web ka siguruar pamjet 3 minuta para se të ndodhte aksidenti tragjik, ku vajzat kanë bërë video për t’i nxjerrë në rrjetet sociale.

Siç duket edhe nga pamjet, në timon ka qenë Anxhela Çapo, ndërsa video është bërë nga telefoni i Silvana Muhos. 

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.