(VIDEO) Aksident ne hyrje te Fierit, makina perfundon ne trafik ndarese

18/02 18:52
Credits to Apollon TV
(VIDEO) Aksident ne hyrje te Fierit, makina perfundon ne trafik ndarese

Nje aksident ka ndodhur kete mbremje ne vendin e quajtur Sheq i Madh prane Drejtorise se patentave. Nje automjet ka humbur kontrollin duke dale mbi teafik ndaresen dhe ka demtuar shtyllen e ndricimit. Ne vendngjarje ka mberritur menjehere Policia e Shtetit duke kryer hetimet e nevojshme per zbardhjen e rrethanave te aksidentit. Fatmiresisht nuk ka lenduar, por vec deme materiale.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.