Vdekje e dyshimtë, gjendet pa shenja jete një 60-vjeçar në rrugën ‘Mark Isaku’.

16/12 20:26
Credits to Apollon TV
Vdekje e dyshimtë, gjendet pa shenja jete një 60-vjeçar në rrugën ‘Mark Isaku’.

Një person është gjetur i vdekur në Prishtinë, konkretisht në rrugën “Mark Isaku”.

Lajmin e ka bërë me dije zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Ai ka thënë se policia ka marrë informacion rreth orës 18:40 se një person është parë i shtrirë në tokë në rr.”Mark Isaku” dhe menjëherë policia ka dalë në vendngjarje, shkruajnë mediat e Kosovës.

Pas kontrollit mjekësor, është konfirmuar se personi është pa shenja jete. Viktima është i gjinisë mashkullore, rreth 60 vjeç.

“Aktualisht ka nisur hetimi për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen”, tha Borovci.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.