LUSHNJE, OPERACIONI I KODUAR “ LABORATORI” , SHKON NË 4 NUMRI I TË ARRESTUARVE

21/01 20:01
Credits to Apollon TV
LUSHNJE, OPERACIONI I KODUAR “ LABORATORI” , SHKON NË 4 NUMRI I TË ARRESTUARVE

Operacioni policor i koduar << Laboratori>>  ka vënë në pranga një 32 vjecar  të  shpallur në  kërkim ,për veprat penale << kultivim i lëndëve  narkotike>>  dhe << vjedhje e energjisë elektrike >>,  banues në Fiershegan të  Lushnjes. Në bashkëpunim me tre shtetas të  tjerë  të cilët janë arrestuar në  flagrancë në datën 1. 04 2021 po  në kuadër të këtij operacioni , i riu kishte përshtatur katin e parë dhe të  tretë të një banese me  aparatura që shërbejnë për kultivimin e  bimëve narkotike.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.