U rrëzua tri herë te shkallët e avionit, Shtëpia e Bardhë gjen shkakun e incidentit të Biden

20/03 7:06
Credits to Apollon TV
U rrëzua tri herë te shkallët e avionit, Shtëpia e Bardhë gjen shkakun e incidentit të Biden

Një incident ndodhi ditën e sotme me presidentin e SHBA Joe Biden, i cili u rrëzua tre herë teksa ngjiste shkallët e avionit presidencial Air Force One. Videoja u bë virale dhe qarkulloi me shpejte so në rrjet, ndërsa nuk kaloi pa u komentuar dhe diskutuar mnbi atë se çfarë po ndodh me presidentin Biden.

Ajo tha:

Ishte mot shumë me erë jashtë. Edhe unë desh u rrëzova duke u ngjitur në shkallët, Biden është në 100 të formës së tij.

Shërbimi meteorologjik vendas, bëri me dije se zona e Maryland u përfshi nga erëra me shpejtësi deri në 30 dhe 40 km/h.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.