U njohën në rrjetet sociale, britanikja përdhunohet nga shqiptari në Rodos

06/06 16:58
Credits to Apollon TV
U njohën në rrjetet sociale, britanikja përdhunohet nga shqiptari në Rodos

Një 20-vjeçare britanike akuzon se është përdhunuar nga një shqiptar gjatë verës kur ishte me pushime në Rodos të Greqisë.

“Mirror” shkruan se vajza pretendon se është përdhunuar nga një 23-vjeçar shqiptar, i paidentifikuar. Ajo ka treguar se me shqiptarin kishin folur në rrjetet sociale për dy javë, deri në ditën që ishin takuar përballë.

Ajo tregoi se teksa kishin shkuar për not shqiptari e ka përdhunuar, më pas ka tentuar sërish për herë të dytë kur po shkonin në dhomën e hotelit, ku qëndronte 20-vjeçarja.

Shqiptari është arrestuar nga policia greke dhe nëse shpallet fajtor do dënohet me 10 vite burg. Shqiptari ka mohuar akuzat duke thënë se me vajzën kishin një lidhje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.