U kap me disa kg drogë të paketuar, kush është shqiptari i arrestuar në Janinë me kanabis dhe heroinë (EMRI)

26/03 18:24
Credits to Apollon TV
U kap me disa kg drogë të paketuar, kush është shqiptari i arrestuar në Janinë me kanabis dhe heroinë (EMRI)

Një 48-vjeçar shqiptar ra në prangat e policisë greke dy ditë më parë, pasi u kap me lëndë narkotike e llojit heroinë dhe marijuanë. 

Ai është identifikuar si Dhimitër Margo, 48-vjec, i cili u kap në Janinë me 8 kg heroinë, e ndarë në 16 pako dhe 13 kg e 950 gram marijuanë e ndarë 13 pako. 

Ndërsa është shpallur në kërkim një tjetër shqiptar, pronari i mjetit ku u zbulua droga e paketuar.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.