U gjet i mbytur në liqenin e Pogradecit, 60 vjeçari është vëllai i aktores Marjeta Ljarja

14/02 18:02
Credits to Apollon TV
U gjet i mbytur në liqenin e Pogradecit, 60 vjeçari është vëllai i aktores Marjeta Ljarja

Një person është gjetur i mbytur në liqenin e Pogradecit.

Burimet për Report Tv bën me dije se 60 vjeçari që u gjet i mbytur sot në liqenin e Pogradecit është vëllai i aktores Marjeta Ljarja.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngajrjes, ndërsa policia ka nisur hetimet.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.