Tronditet Italia, Shqiptari vret me çekiç bashkëshorten në sy të fëmijëve

19/04 12:06
Credits to Apollon TV
Tronditet Italia, Shqiptari vret me çekiç bashkëshorten në sy të fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë, ku një shqiptar ka vrarë bashkëshorten e tij me çekiç.

Sipas mediave italiane çifti I shqiptarëve jetonin në qytezën Pove del Grappa në provincën e Vincezasa aty ku dhe ka ndodhur krimi.

Gëzim Alla, 51-vjeç ka goditur me çekiç bashkëshorten e tij 39-vjeçare Dorina Alla në sy të fëmijëve.

Çifti jetonte në Pove që nga viti 2017, ata kanë dy fëmijë të moshës 13 dhe 9 vjeç.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.