TRAGJIKE, u hodh nga pallati në Gjirokastër, ndërron jetë në spital 39-vjeçarja (EMRI)

15/03 10:46
Credits to Apollon TV
TRAGJIKE, u hodh nga pallati në Gjirokastër, ndërron jetë në spital 39-vjeçarja (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Gjirokastër ku një 39-vjeçare u vetë hodh nga kati i katërt i pallatit.

Ngjarja ndodhi lagjen Granicë dhe menjëherë 39-vjeçarja Fabiola Kadena është dërguar me urgjencë në gjendje të rëndë në spitalin e Gjirokastrës.

Njoftimi i policisë:

Gjirokastër/ Informacion paraprak.

Rreth orës 08:45, njoftohemi se në lagjen “Granicë”, Gjirokastër shtetasia F. K., rreth 40, në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Menjëherë në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.