Tragjike në Gramsh, 36-vjeçarja me 4 fëmijë vetëvaret në kasolle, bashkëshorti: S’kam lekë të paguaj funeralin

12/03 18:28
Credits to Apollon TV

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh. Një nënë e re e 4 fëmijëve i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur në kasollen e bagëtive.

Familja e 36-vjeçares Fatme Senko ndodhet në gjendje të vështirë ekonomike, ç’ka mund ta ketë çuar nënën e re drejt këtij akti ekstrem.

Ndërsa bashkëshorti i së ndjerës bën thirrje për ndihmë, pasi ndodhet në sistuatë të vështirë financiare dhe kërkon që dikush të marrë përsipër shpenzimet e ceremonisë mortore.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.