TRAGJIKE/ Aksidenti i merr jetën shqiptarit në Spanjë, bashkë me shokun rumun gjenden pa rroba në mes të rrugës, njërit prej tyre i është prerë …

19/03 21:03
Credits to Apollon TV
TRAGJIKE/ Aksidenti i merr jetën shqiptarit në Spanjë, bashkë me shokun rumun gjenden pa rroba në mes të rrugës, njërit prej tyre i është prerë …
Pamje Nga Aksidenti

Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një 24 vjeçari shqiptar dhe shokut të tij rumun në Spanjë.

Ngjarja ndodhi në dalje të Los Narejos drejt Kartagjenës dhe në aksident u përfshinë 2 makina, ndërkohë që i plagosur ka mbetur një 33 vjeçar tjetër shqiptar.

Të dy viktimat u gjetën në mes të rrugës të zhveshur, ndërkohë që njërit prej tyre i është prerë koka, ndaj autoritetet po hetojnë nëse kjo ngjarje ka të bëjë me krimin e organizuar.

Identitetet e shqiptarëve nuk bëhen të ditur, ndërkohë që pritet përgjigja e autopsisë për të zbuluar shkakun e vdekjes së dy të rinjve.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.