Tragjedi në familjen shqiptare/ Burri vret vajzën, gruan dhe më pas veten

17/12 19:27
Credits to Apollon TV
Tragjedi në familjen shqiptare/ Burri vret vajzën, gruan dhe më pas veten

Një tragjedi ka ndodhur sot ë Isselburg të Gjermanisë, ku një shqiptar nga Kosova ka vrarë bashkëshorten, vajzën e më pas veten.

Vajza 14-vjeçare, kishte arritur të shpëtoj, pasi ishte fshehur. Një nga fqinjët, në një prononcim për “BBV-net.de” tregoj për problemet që kishin pasur çifti më herët.

“Unë e njoh mirë familjen. Fatkeqësisht ka pasur një mosmarrëveshje për një kohë të gjatë. Ishte në lidhje me divorcin dhe kush duhet të merrte shtëpinë, ”shpjegoi babai i një fqinji që kishte ardhur në Danziger Strasse pasi mori vesh për krimin.

Çifiti kosovar, tashmë të ndjerë, kanë edhe një vajzë që nuk jetonte në këtë shtëpi.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.