Tragjedi e madhe për familjen Seiti/ Pas djalit 18 vjeç, Covid i merr jetën edhe babait të tij

28/02 20:07
Credits to Apollon TV
Tragjedi e madhe për familjen Seiti/ Pas djalit 18 vjeç, Covid i merr jetën edhe babait të tij

Familja Seiti nga Memaliaj, është shokuar nga një tjetër lajm i trishtë. Bëhet me dije se pas 18 vjeçarit Qamil Seiti që humbi jetën disa ditë më parë nga Covid-19, sot ka ndërruar jetë dhe babai i tij Luftar Seiti.

Babë dhe bir ishin të shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Pak ditë më parë djali i familjes u nda nga jeta pasi kishte 100% të mushkërisë të prekur nga infeksioni. Fatkeqësisht, sot mësohet se dhe i ati i tij ka ndërruar jetë.

Edhe gruaja e shtëpisë ishte infektuar me Covid-19, por ajo e ka lënë spitalin pasi ka arritur ta mposhtë sëmundjen.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.