Trageti i linjes Vlorë-Brindisi eshte ankoruar vetem rreth ores 14 ne portin e Vlores.

31/01 14:26
Credits to Apollon TV

Trageti i linjes vlore-Brindisi eshte ankoruar vetem rreth ores 14 ne portin e vlores. Per shkak te situates se krijuar nga moti i keq trageti nuk eshte ankoruar dot reth ores 8 e 30 te mengjesit ndersa ankorimi eshte bere rreth 6 ore me vonese.

Pasagjeret te cilet kane pritur ne traget Jane shprehuar se udhetimi ka qene mjaft i veshtire ndersa edhe nisja nga Italia eshte bere me vonese per shkak te kushteve meterologjike. Lundrimi i veshtire deti me shume dallge dhe shume ore pritjeje-/sipas pasagjereve

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.