Tolgahan shtrohet në spital pas infektimit me Covid-19, çfarë po ndodh me Almeda Abazin?

21/03 7:17
Credits to Apollon TV
Tolgahan shtrohet në spital pas infektimit me Covid-19, çfarë po ndodh me Almeda Abazin?

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman është shtruar në spital pas infektimit me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale, ku u ka bërë thirrje të gjithëve se ka vendosur që të trajtohet në spital.

 “Sapo mësova se jam infektuar me Covid-19. Jam trajtuar në shtëpi për pak kohë. Testi i fundit që bëra rezultoi pozitiv. Mutacioni i ri i koronavirusit në fillim mund të mos dalë pozitiv në test. Ne vendosëm që të vazhdojmë trajtimin në spital. Tregoni kujdes”,- ka shkruar Tolgahan në deklaratën e tij.

Modelja shqiptare Almeda Abazi që është edhe bashkëshortja e tij nuk ka bërë asnjë reagim, në rrjetet sociale.

Çifti i njohur në Turqi dhe në Shqipëri janë në pritje të fëmijës së dytë. Ata zbuluan pak kohë më parë se pas djalit, Efehan, do t’u vijë në jetë një vajzë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.