Tmerrohen banorët e Lezhës, dy shpërthime të FUQISHME trondisin Shëngjinin, ushtria dhe SHISH zbret në terren

13/02 21:22
Credits to Apollon TV
Tmerrohen banorët e Lezhës, dy shpërthime të FUQISHME trondisin Shëngjinin, ushtria dhe SHISH zbret në terren

Dy shpërthime të forta kanë tmerruar për të disatën herë banorët e Lezhës.

Burime për mediat bëjnë me dije se shpërthimet janë dëgjuar në Shëngjin dhe askush nuk e di se nga se erdhën apo çfarë i shkaktoi.

Shpërthimet kanë ndodhur 20 minuta larg njëri-tjetrit, pasi i pari u dëgjua në orën 21:18. Në terren kanë dalë ushtria, policia dhe SHISH, por nuk kanë identifikuar ende asgjë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.