Tiranë/ Pronari i një firme gjendet i pa jetë në magazinën e tij, dyshimet e para…

31/01 9:49
Credits to Apollon TV
Tiranë/ Pronari i një firme gjendet i pa jetë në magazinën e tij, dyshimet e para…

Pronari i një firme në autostradën Tiranë-Durrës është gjetur i pajetë në magazinën e firmës.

Policia njofton se rreth orës 07:40, në autostradën Tiranë-Durrës, në magazinën e një firme është gjetur pa shenja jete pronari i firmës shetasi N. D., 58 vjeç. 

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera, ku paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.