Tërmeti shkund Ankaranë, frikë dhe panik, njerëzit në rrugë

10/01 22:41
Credits to Apollon TV
Tërmeti shkund Ankaranë, frikë dhe panik, njerëzit në rrugë

Ankaraja është lëkundur mbrëmjen e sotme nga një tërmet 4.7 ballë i shkallës rihter.

Tërmeti u regjistrua në orën në 22:53 në epiqendër në Kalecik të Ankarasë.

Nga lëkundjet nuk raportohet për të lënduar, ndërsa shumë qytetarë kanë dalë në rrugë të frikësuar dhe në panik./Abc

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.