Të shtënat me armë në Shkodër, zbulohet identiteti i të plagosurit, policia identifikon autorin

21/03 19:09
Credits to Apollon TV
Të shtënat me armë në Shkodër, zbulohet identiteti i të plagosurit, policia identifikon autorin

Mikel Fusha është personi që ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Ai ka marrë një plumb në këmbë dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Shkodrës ku po merr trajtimin mjekësor, ndërkohë që raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak për ngjarjen është një konflikt i çastit mes tij dhe autorit. Ndërkohë polciia e ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.