Te shtena me arme zjarri tek stacioni i trenit, ambulanca ne vendngjarje

22/03 18:40
Credits to Apollon TV
Te shtena me arme zjarri tek stacioni i trenit, ambulanca ne vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në qytetin e Durrësit pak minuta më parë.

Bëhet me dije se ka persona të plagosur, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore nuk dihet ende.

Ngjarja ka ndodhur te stacioni i trenit, në Durrës, ndërsa në vendngjarje ndodhet ambulanca dhe policia.

vijon…

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.