Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ka të plagosur

24/07 20:59
Credits to Apollon TV
Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në mbrëmje në Tiranë. Dyshohet nga të shtënat ka dhe të plagosur.

Raportohet se vendi ku kanë ndodhur të shtënat është rruga “Todi Shkurti” në Njësinë 2, por nuk dihen rrethanat.

Newsbomb do ju mbajë të informuar lidhur me detajet, por deri më tani raportohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal.

Bëhet fjalë për një konflikt të 135astit dhe ka dy persona të plagosur, një prej tyre në gjendje më të rëndë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.