Të shtëna më armë zjarri në Krujë, dyshohet se ka viktima

18/08 21:52
Credits to Apollon TV
Të shtëna më armë zjarri në Krujë, dyshohet se ka viktima

Te shtëna me armë zjarri raportohen të jenë dëgjuar mbrëmjen e kësaj të enjte në Shullaz të Krujës.

Paraprakisht dyshohet se si paojë e të shtënave ka mbetur një viktimë. Forca të shumta policie janë nisur drejt vendngjarjes.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, por kjo vrasje e dyshuar, thellon bilancin e krimeve në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Vijon…

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.